free bootstrap theme

Doğal Taş Kaplama

Dekoratif doğal taş son yıllarda iç mekân dekorasyonlarında özellikle tercih ediliyor.

Salon duvarlarında, kolonlarda, TV ünitesi arka duvarında, giriş ve koridorlarda doğal taşlarla farklı ambiyanslar yaratılıyor. Kafe, restoran, otel gibi mekânlarda özgün dekorasyon seçenekleri sağlıyor.

Doğal taşların makinelerde patlatılması yani kırılmasıyla elde edilen patlatma taş ise son yıllarda dış cephe ve iç mekân kaplamalarının en gözde malzemesi olmuştur. Diğer kaplama malzemeleri doğallıktan uzak olduğu için mekânlarında doğal şıklığı tercih edenler için en iyi seçenektir. Standart bir ölçüsü ve belli bir rengi yoktur. Yüzlerce ebat ve renk çeşitliliğine sahiptir. Patlatma taşlar zeminden çok cephe uygulamalarında kullanılır. Hem dış cephe hem de iç cepheler için uygundur.

Mobirise

Dekoratif taş soğuktan, sıcaktan, nemden, sudan, güneşten etkilenmediği için her ortamda uygulanabilir. Uygulaması oldukça kolay olsa da kusursuz bir uygulama için deneyimli bir usta gerekir. Dekoratif doğal taşlarda yüzlerce form ve renk çeşitliliği olduğu için her mekâna özgü dekorasyonlar ortaya çıkar. Uzun yıllar sorunsuz, zahmetsiz bir kullanımı olduğu için ayrıca mekânlarda boya badana, bakım gibi masraflarınız olmaz.


Dekoratif eskitme ve tarihi görünümü ile duvarlarınızı ve mekanlarınızı yeniden dekore ediyoruz, dekoratif tuğla yapısı ve şık yapısı ile yeni bir tasarım ürünü, Demir Zengin inşaat olarak ürün satışı ve uygulama hizmetleri veriyoruz.
Tüm dekoratif tuğla siparişlerinizde anlaşmalı olduğumuz kargo ve nakliyat firmaları ile en makul fiyatlar ile en hızlı ve güvenli ulaşımı sağlamaktayız.
Dekoratif tuğla ve dekoratif taş taleplerinize karşın yerinde ölçülendirme, tespit, çözüm, alternatifli montaj ve malzeme fiyat teklifleri ile keşif hizmeti sunuyoruz.
KEŞİF VE ÇÖZÜM
Dekoratif tuğla ve dekoratif taş taleplerinize karşın yerinde ölçülendirme, tespit, çözüm, alternatifli montaj ve malzeme fiyat teklifleri ile keşif hizmeti sunuyoruz.


TEKLİF İSTE

Teklif ön taleplerinizi aşağıdaki form aracılığı ile uzmanlarımıza iletebilirsiniz.

© Copyright 2020 DZ İNŞAAT - Tüm Hakları Saklıdır.